START  ZAAWANSOWANE SZUKANIE  ZALOGUJ SIĘ  ZAREJESTRUJ SIĘ  SCHOWEK
KATALOG GŁÓWNY
BIBLIOTEKI NAUKOWEJ
Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej

Szukałeś: 773a = Analiza finansowa w zarządzaniu przedsiębiorstwem / . Znalezione 10

Rezultaty od 1 do 10 z 10

Opis Okładka Rodzaj dokumentu Egz.
Dost./Ogl.
Miejsce

Finansowanie rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw / Ministerstwo Gospodarki. Departament Rzemiosła, Małych i Średnich Przedsiębiorstw ; Polska Fundacja Promocji i Rozwoju MSP.
Warszawa : PFPiRMiŚP, 2000.

Książka 2/2 CZYT MAG P

Jak władze lokalne mogą wspierać przedsiębiorczość / Ewa Bończak-Kucharczyk, Krzysztof Herbst, Krzysztof Chmura ; Polska Fundacja Promocji i Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw.
Warszawa : PFPiRMiŚP, 1998.

Książka 1/1 MAG

Małe i średnie przedsiębiorstwa w programie budowy autostrad / Polska Fundacja Promocji i Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Agencja Budowy i Eksploatacji Autostrad.
Warszawa : PFPiRMiŚP, 1996.

Książka 1/1 MAG

Małe i średnie przedsiębiorstwa w programie budowy autostrad płatnych / oprac. red. Tomasz Klimczak ; Polska Fundacja Promocji i Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Agencja Budowy i Eksploatacji Autostrad. Wyd. 2
Warszawa : PFPiRMiŚP, 1998.

Książka 1/1 MAG

Pracodawcy - pracobiorcy w sektorze prywatnym / red. Natalia Letki ; Polska Fundacja Promocji i Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Fundacja Friedricha Eberta.
Warszawa : PFPiRMiŚP, 1998.

Książka 1/1 MAG P

Raport o stanie sektora małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce w latach 1997-1998 / pod red. Włodzimierza Dzierżanowskiego ; aut. Mieczysław Bąk et al.]; Polska Fundacja Promocji i Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw.
Warszawa : PFPiRMiŚP, 1999.

Książka 1/1 MAG

Raport o stanie sektora małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce w latach 1998-1999 / [pod red. Włodzimierza Dzierżanowskiego i Aleksandry Sztetyłło ; aut. Krzysztof Berger et al.] ; Polska Fundacja Promocji i Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw.
Warszawa : PFPiRMiŚP, 2000.

Książka 1/1 MAG

Stan sektora małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce : raport za lata 1995-1996 / [zespół pod kier. Grażyny Gęsickiej] ; Polska Fundacja Promocji i Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw.
Warszawa : PAB-Font, 1997.

Książka 2/2 MAG

Warunki prowadzenia działalności gospodarczej przez MSP w Polsce i krajach Unii Europejskiej / [aut.] Bogdan Piasecki [et al.] ; Polska Fundacja Promocji i Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw.
Warszawa : PFPiRMiŚP, 1998.

Książka 1/1 MAG

Wpływ integracji Polski z Unią Europejską na sektor MSP / Bogdan Piasecki, Anna Rogut, David Smallbone ; Polska Fundacja Promocji i Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw.
Warszawa : PFPiRMiŚP, 2000.

Książka 1/1 MAG
     

Rezultaty od 1 do 10 z 10

Spróbuj innego zapytania używając